این س aال معمولاً یک میلیون دلاری است که یک آژانس تبلیغات اینترنتی با چه سرعتی می تواند به شما در رتبه بندی نکات مفید کمک کند. در واقع ، بازاریابی دیجیتال یک خیال سیاه نیست. حتی کسانی که نکات را رعایت می کنند تلاش می کنند. سئو کاملاً زمان بر است. در مقایسه با سئو ارگانیک ، تبلیغات پولی سریعتر ، مقیاس پذیرتر ، قابل اندازه گیری و انعطاف پذیر هستند. این تبلیغات گران هستند اما نگاهی به آن بیندازید. برای تبدیل سریعتر PPC هیچ موازی ندارد.

نکته دوم این است که اهداف خود را به سه دسته تقسیم کنید: شرط مدیر کوتاه ، متوسط ​​و طولانی اینستاگرام. من طرفدار این هستم که شما باید یک لیست جداگانه برای اهداف شخصی ، شغلی و زندگی فرد داشته باشید. لیست اهداف شخصی شامل مواردی از جمله: روابط شخصی ، استفاده از وقت آزاد ، فعالیتهای رشد شخصی ، خواندن موضوع خاص ، شرکت در کلاسها یا سمینارها و بسیاری  ادمین اینستاگرام موارد دیگر است. در نهایت لیست اهداف حرفه ای شما به طور واضح بر ایجاد تجارت شما ، افزایش درآمد ، کاهش هزینه ها ، برنامه ریزی استراتژیک ، بازاریابی ، مدیریت کارمندان ، ایجاد مشارکت و دیدار با روابط تجاری سودمند متمرکز است. اهداف موجود ، تصویر گسترده تری از آنچه در زندگی برای رسیدن به آن نیاز دارید و آنچه را که می خواهید به خاطر بسپارید ، در بر می گیرد.

خطر این افسانه این است که باعث می شود بازاریاب های اینترنتی باور کنند که می توانند بدون انجام بازاریابی یا فروش زیاد موفق شوند. آنها فکر می کنند محصولات یا خدمات آنها به قدری خاص است که این نوع مشتری ها به طور خودکار انبوهی از مشتری های پرداخت کننده را تولید می کنند. متأسفانه ، اینطور اتفاق نمی افتد.

با افزایش این علاقه به بازاریابی دیجیتال ، هزینه های آنلاین برای تبلیغات بیش از حد تولید تیزرهای تبلیغاتی جهان از پایان سال جاری به 61.8 میلیارد دلار می رسد. همانطور که توسط eMarketers گزارش شده است ، این مورد واقعا افزایش 2 درصدی از هزینه های سال 2009 دیده می شود.

اگر یک کارگاه ، مربیگری / مشاوره یا حتی یک راه حل نرم افزاری ارائه می دهید و می خواهید فوراً ارزش مشتری خود را افزایش دهید ، یک وبلاگ “یک صفحه منبع مشتری / دانشجو” ایجاد کنید. این به محیطی تبدیل می شود که دانش آموزان می توانند در آن بازی کنند ، بیشتر مطالعه کنند و مواد را خیس کنند. مشتریان شما با وجود این که از نظر جسمی در آنجا نیستید ، همچنان از تخصص شما کمک می کنند. آنها این کار را با سرعت خود انجام می دهند ، احتمالاً با هزینه کمی برای کسی.

پاسخ: گیرنده ها درست است. استخدام شده برای کمک به “غرفه فناوری” ال گور. بنابراین من آنجا بودم ، در سرمای شدید ، در یک چادر ، نزدیک یک ایست بازرسی ، جایی که یک مأمور سرویس مخفی یک ماشین ، اسناد ، آژانس بازاریابی دیجیتال را متوقف می کرد و بنابراین یکی را روی چوب می گرفت ، تا چیزهای بد زیر ماشین را پنهان کند . یادم می آید که فکر می کردم که چقدر مطمئن هستم که او واقعاً چیزهای زیادی زیر آن ماشین ها نمی بیند. سریعتر که به خانه رسیدم ، آن را آزمایش کردم ، و همچنین تمام آنچه که مشاهده می کنید لبه بیرونی خودرو است – به ندرت. که جای بسیاری برای پنهان کردن کارهای خطرناک باقی می گذارد. و من باید دقیقاً به فکر انجام کار دیگری باشم ، اما در یک روش می توان در قسمت زیرین موتور را تا حد ممکن دید.

اگر برای خود انتخاب کنید یک وضعیت معمول آماده نبودن سطح پارچه ای که می خوانید است. یک مطالعه بیشتر در سطح پایه و شاید صرفاً کنار گذاشتن مطالب تا زمانی که آماده نشوید ، می تواند به عنوان جواب عمل کند. برخی از مباحث پیشرفته بدون دانش پایه معنی نخواهد داشت. با توجه به دامنه وسیع برخی از موضوعات ، گنجاندن آن در الگوی محصول یا دوره بسیار دشوار است.

پنیر را برش دهید. در مورد لوازم مهمانی یا نمایشگاه های عروسکی کودکان ، از کلیپ آرت پنیر در قطعات فروش جدی یا بروشور خودداری کنید ، مگر اینکه مشتریان شما از ماهیت جدی تری برخوردار نباشند.

By admin